| Watts | 9W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,000 lm |
| Efficacy | 111.1 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
GN3LED13NST11BL
GN5LED13YSADBWN
GN3LED13NST11BL
GN5LED13YSADBWN