| Watts | 9W |
| Color Temp | 2700K |
| Lumens | 900 lm |
| Efficacy | 100 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
RDDLED2R-10D-30YN-W-SATL
IVAT4-130LWM740KU/WS/LC
HALVS18L930-GL-A/E2
GN4LED13YACI
RDDLED2R-10D-30YN-W-SATL
IVAT4-130LWM740KU/WS/LC