| Watts | 9W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 1,000 lm |
| Efficacy | 111.1 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
SHARK4-50NW/D10/E2/LC
BOA8R/LCBS/MVS/E
RDDLED2R-10D-20YNHC-W-ST
IVAFT-100LSF730KU/7PR
IVAFT-45LPA740GH/WS
SHARK4-50NW/D10/E2/LC
BOA8R/LCBS/MVS/E
RDDLED2R-10D-20YNHC-W-ST