| Watts | 5W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 600 lm |
| Efficacy | 109.1 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | 20% |
HALV18L930-LH-CU
IVAT5S-100LWM730GU/WS2/LC
HALVS10L940-NL-W/BL
VANLED28W/PCS2
HALV18L930-LH-CU
IVAT5S-100LWM730GU/WS2/LC
HALVS10L940-NL-W/BL