 This is a link to the product R6R119FA120WB R6R119FA120WB
Dl Res 6" Round 10.5W 900Lme26 92Cri 5Cct 120V Baffle
 This is a link to the product X22-150 X22-150
X22 Flood 150/125/100/75W 7Hx6V/6Hx6V/5Hx5V 3000/4000/5000K Slipfitter + Trunnion Photocell Bronze