 This is a link to the product RAIL95YNW/480/D10 RAIL95YNW/480/D10
High Bay 12065 Lumens Rail 13 Inches 95W 3500K Led 480V 0-10V Dimming Frosted Lens White
 This is a link to the product FWAFER6B FWAFER6B
6" Fire Resistant Wafer 15W 5Cct Cri90 Baffle Round 120V
 This is a link to the product SLIM SLIM
Slim Fa Cct 3000K/4000K/5000K 26/18/12W 0-10V 120-277V Bronze
 This is a link to the product X34XS X34XS
16W/13W/10W Knuckle Bronze 3000K/4000K/5000K Selectable
Cdl 8" Round 25/29/33W 2400/2700/3000Lm 90Cri 4Cct 120-277V 0-10V Dim White Smooth
 This is a link to the product BOAE-RMK4 BOAE-RMK4
Recessed Mount Kit 4Ft Boae White