 This is a link to the product RDDLED2R-10D-WN-W-WT RDDLED2R-10D-WN-W-WT
Recessed Downlights 772 Lumens Rddled 2 Inches Round 10W Dimmable Wall Wash 4000K 80Cri White Trim Cone White Trim Ring 1/2 Inch Trim
 This is a link to the product PIVOTMB PIVOTMB
10/8/6W 2700/3000/3500/4000/5000K Track Mt Ba36 Degrees Black 120V
Roadway Type Iv 78W Warm Led Slipfitter Dimmer White
Decorative 1230 Lumens Gooseneck 26W 3000K Pole 20 Inches High & 19 Inches From Pole Angled Dome Rectangular 15 Inches Royal Blue
 This is a link to the product PIVOTM PIVOTM
10/8/6W 2700/3000/3500/4000/5000K Track Mt Ba36 Degrees White 120V
 This is a link to the product FR2X2 FR2X2
Frame Light 2X2 White 40/35/30/25/20W 3000/3500/4000/5000/6500K Cct Adjustable