 This is a link to the product RDDLED2S-10D-20N-M-STL RDDLED2S-10D-20N-M-STL
Recessed Downlights 997 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 20 Degree 4000K 80Cri Matte Trim Cone Silver Trim Ring Trimless
 This is a link to the product TOMO-2/LCBS/MVS TOMO-2/LCBS/MVS
Lightcloud Blue Tomo 2Ft 24/18/12W3000K-5000K 120-277V W/ Microwave Occupancy Sensor
 This is a link to the product CS4/MVS CS4/MVS
Strip 4Ft 36/27/18W Field Adjustable 3500K/4000K/5000K Microwave Occupancy Sensor
 This is a link to the product SUMO-TRIM-R-9-BLK SUMO-TRIM-R-9-BLK
Color Trim For 9" Sm Round Black Smooth
Floodlights 1632 Lumens X34 15W Knuckle Mount 80Cri 5000K White 120V
 This is a link to the product PIVOTL PIVOTL
20/15/10W 2700/3000/3500/4000/5000K Track Mt Ba36 Degrees White 120V