 This is a link to the product RDDLED2S-10D-20N-W-BT RDDLED2S-10D-20N-W-BT
Recessed Downlights 1004 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 20 Degree 4000K 80Cri White Trim Cone Black Trim Ring 1/2 Inch Trim
Flood 2817 Lumens Pip 20W Warm Led 120V-277V 0-10V Dimming With Arm White