 This is a link to the product RDDLED2S-10D-30YN-W-WT RDDLED2S-10D-30YN-W-WT
Recessed Downlights 948 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 30 Degree 3500K 80Cri White Trim Cone White Trim Ring 1/2 Inch Trim
Area Lights 7485 Lumens Ivat3 Type Iii 67W Slipfitter Mount 70Cri 4000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 7-Pin Receptacle Lightcloud Controller