 This is a link to the product RDDLED2S-10D-40N-S-SAT RDDLED2S-10D-40N-S-SAT
Recessed Downlights 1014 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 40 Degree 4000K 80Cri Specular Trim Cone Satin Nickel Trim Ring 1/2 Inch Trim
Vaporproof 729 Lumens Led 13W 12V 24V Dc Ceiling Frosted Glass Globe Guard