 This is a link to the product RDDLED2S-10D-40YHC-M-WTL RDDLED2S-10D-40YHC-M-WTL
Recessed Downlights 808 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 40 Degree 3000K 90Cri Matte Trim Cone White Trim Ring Trimless
Aled360 Type Iv 9" Pole Arm 4000K Led 0-10V Dim 480V White