 This is a link to the product SLIM17FA30ADJ SLIM17FA30ADJ
Wall Packs Slim 30W Adjustable 3000/4000/5000K Photocell Bronze
Flood 7597 Lumens Ffled 52W 7Hx6V Photocellu Cool Led Trunnion Bronze