DLS0093(SUMOFA-9R-16-95CCT-UNV-W)
T20 Compliant
No
California Title 24
Can be used to conform with the requirements of California Title 24 Part 6.
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
IESNA LM-79 & LM-80 Testing
RoHS Compliant
Mercury and UV free. RoHS-compliant components.
FCC
Complies with Part 15 of the FCC Rules
Trade Agreements Act Compliant
Energy Star ID
Other
Accessories
DAISY50
50' Extension cord with connectors
DAISY4
DAISY4B
4" daisy wafer
DAISY6
DAISY6B
6" daisy wafer
5-Year, No-Compromise Warranty
Recently Viewed Products
 This is a link to the product SUMOFA-9R-16-95CCT-UNV-W SUMOFA-9R-16-95CCT-UNV-W
9" Slim Round Surface Mount 16W 90Cri 5Cct 120-277V Triac White