 This is a link to the product T34-2X2-30N/D10 T34-2X2-30N/D10
Panels & Troffers 3284 Lumens T34 2X2 30W 4000K 0-10V Dimming
Area Light 104W Cutoff Neutral Led 4 X 26W 480V Bronze