| Watts | 11W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 1,600 lm |
| Efficacy | 123 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
HALVS18L940-LH-A/BL
CDLED6PS-26W-80D950-S
HALVS10L935-LH-K/BL
HALVS10L935-MA-SA
HALVS18L940-LH-A/BL
CDLED6PS-26W-80D950-S
HALVS10L935-LH-K/BL