| Watts | 11W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,650 lm |
| Efficacy | 127 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
RWLED2T78SFNRG/D10
HALVS18L930-LW-K/LC
HALVS18L935-MA-W/E2
RWLED2T78SFNRG/D10
HALVS18L930-LW-K/LC