| Watts | 13W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 1,950 lm |
| Efficacy | 127 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
GN3LED13YRA
GN3LED26NSSTG
ARBAY2-120/LCS/E2/8CP2
GN3LED13YRA