| Watts | 16W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 2,050 lm |
| Efficacy | 128 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV18L940-LH-W/BL/E2
IVAT3-100LSF750GU
HALVS18L940-LH-W/LC/E2
RDLED2AR8-40YHC-TLW
HALV18L940-LH-W/BL/E2
IVAT3-100LSF750GU
HALVS18L940-LH-W/LC/E2