| Watts | 25W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 3,500 lm |
| Efficacy | 140 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
IVAT3-45LPA730WU/7PR/LC
CRLEDFA-6R-16S-9CCT-UNV-WS/E
RDLED2R8-40Y-TLS
IVAT3-45LPA730WU/7PR/LC
CRLEDFA-6R-16S-9CCT-UNV-WS/E
RDLED2R8-40Y-TLS