| Watts | 25W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 3,600 lm |
| Efficacy | 144 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
T8-10.5-48G-850-SD-BYP
HALVS18L935-CW-W/BL
FFLEDS
ALED2T78NW/WS4
T8-10.5-48G-850-SD-BYP
HALVS18L935-CW-W/BL