| Watts | 10W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 171.4 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | Ballast Dependent |
| THDi | N/A |
IVAT3-75LSF740WU/WS4/LC
IVAT5S-130LSF750GU/WS
HALVS10L935-GL-SA/LC/E2
IVAT4-130LSF730KU/WS
IVAT3-75LSF740WU/WS4/LC
IVAT5S-130LSF750GU/WS
HALVS10L935-GL-SA/LC/E2