| Watts | 10W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 1,700 lm |
| Efficacy | 160 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
T8-10.5-48G-840-DE-BYP
X17PA450T/480/PCT
G25-3-E26-922/30-F-C-WGD
T8-10.5-48G-840-DE-BYP
X17PA450T/480/PCT
G25-3-E26-922/30-F-C-WGD