| Watts | 12W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 150 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <40% |
| THDi | <25% |
T8-12-48G-835-SE-BYP
ALED2T150SFNK/WS4
ALED3T78NK/480/D10
CDLED4WU-20W-50D950-Z
T5HO-12-24G-850-SD-BYP
HALV10L940-MA-K/E2
T8-12-48G-835-SE-BYP
ALED2T150SFNK/WS4
ALED3T78NK/480/D10
CDLED4WU-20W-50D950-Z