| Watts | 14W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 157.1 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV10L940-CS-SA/E2
HALV18L930-GL-CU/LC
HALV10L940-CS-SA/E2