T20121(T8-17-48G-850-SD-BYP)
NSF Listed
IESNA LM-79 & LM-80 Testing
Recently Viewed Products
 This is a link to the product T8-17-48G-850-SD-BYP T8-17-48G-850-SD-BYP
T8 4Ft Glass 17W 2200Lm 5000K Single/Double Type B
 This is a link to the product HTG-RWM/MVS HTG-RWM/MVS
Htg Round 120/100/80/60W T3/T5 3000/4000/5000K Wall Mount Mvs Bronze
Aled 78-90-150W T4 5000K Cool Arm 7Pin Recept Black
 This is a link to the product WEDGERW-A WEDGERW-A
Area Lights Wedge 5 Deg Roadway Rwled 78W With Gasket & Hardware Bronze