T10315(T8-17.5-48G-840-SD-BYP)
Other
Compatible Accessories
DRI-5-EMGR-T8
5W EM driver for T8 Bypass DE or SD models
DRI-10-EMGR-TYPE B
10W EM driver for T8 Bypass DE or SD models
5-Year, No-Compromise Warranty
Recently Viewed Products
 This is a link to the product T8-17.5-48G-840-SD-BYP T8-17.5-48G-840-SD-BYP
Linear Tubes 2500 Lumens T8 17.5W 4 Feet Glass 80Cri 4000K Single/Double Ended Ballast Bypass