| Watts | 9W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 1,150 lm |
| Efficacy | 130 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVGT5C-50L750ZU
ALED4T78NRG/480/7PR
IVGT5C-50L750ZU