| Watts | 9W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,650 lm |
| Efficacy | 173.7 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV18L935-MG-A/BL/E2
PRT55SW/LCB
HALV18L935-MG-A/BL/E2