| Watts | 40W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 5,500 lm |
| Efficacy | 138 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | ≤20+5% |
HALV10L927-MC-A/LC
HALV10L927-MC-A/E2
HALV10L927-MA-W/LC/E2
VANLED65NW/MVS
HALV10L927-MA-W/LC
HALV10L927-MC-A/BL
HALV10L927-MC-A/LC
HALV10L927-MC-A/E2
HALV10L927-MA-W/LC/E2
VANLED65NW/MVS