 This is a link to the product TBLED3T100YRG/D10/7PR TBLED3T100YRG/D10/7PR
Triboro Xl Type Iii 100W 3000K Warm Led Dim 7P Receptacle Roadway Gray
Hazardous 6935 Lumens Hazled Ffled 52W Led Cool Arm 120V-277V 7Hx6V Gray
 This is a link to the product X34M X34M
65W/55W/45W Knuckle Bronze 3000K/4000K/5000K Selectable