| Watts | 60W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 7,200 lm |
| Efficacy | 120 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
HALV18L930-TL-A
LOT3T110W/480/D10/PCT4
IVAT5S-130LSF730ZU/WS4/LC
HALV18L930-TL-A
LOT3T110W/480/D10/PCT4