| Watts | 15W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 2,100 lm |
| Efficacy | 140 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV10L940-MS-A/LC/E2
HALV10L930-FG2-S/MVS
IVAT3-75LPA740ZH
HALV10L940-MS-A/LC/E2
HALV10L930-FG2-S/MVS