 This is a link to the product WPLED4T50NFX/D10/LC WPLED4T50NFX/D10/LC
Wallpacks 7256 Lumens Wpled Flat Wallmount Lightcloud Controller 50W Led Type Iv 4000K Neutral 0-10V Dimming Bronze
Panels & Troffers 4466 Lumens T34 2X2 40W 5000K 0-10V Dimming 120V-277V Lightcloud Controller