X22-420/500LENS4H4V
Technical Specifications
Performance
Description
4H x 4V lens
Other
Compatible Products
420W & 500W X22 models
Recently Viewed Products
 This is a link to the product X22-420/500LENS4H4V X22-420/500LENS4H4V
High Power 4H4V Lens For X22 420W And 500W Models