 This is a link to the product YBLED40Y/ARM/D10/LC YBLED40Y/ARM/D10/LC
Area Lights 5401 Lumens Ybled 40W Arm Mount 3000K 0-10V Dimming Lightcloud Controller Silver Gray
Arealights 8941 Lumens Aled Type Iii Slipfitter 4K 78W 120V-277V Lightcloud Controller Roadway Gray