| Watts | 14W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 128.6 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
T8-14-48G-850-SE-BYP-DIM
RWLED3T105SFNRG
HALV18L927-MS-K/LC
IVAT5S-130LWM750WU/7PR
T8-14-48G-850-SE-BYP-DIM
RWLED3T105SFNRG
HALV18L927-MS-K/LC