| Watts | 14W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 128.6 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
T8-14-48G-850-SE-BYP-DIM
RAIL95W/D10/LCS
IVAT2-75LPA730GH
GN2LED26NSAC11G
HALVS10L927-LH-S/LC/E2
T8-14-48G-850-SE-BYP-DIM
RAIL95W/D10/LCS
IVAT2-75LPA730GH
GN2LED26NSAC11G