| Watts | 4W |
| Color Temp | 2700k |
| Lumens | 500/900/1550 lm |
| Efficacy | |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
RAIL150W/480/D10/WS2
LOT5T160NW/D10/UPA/WS2
ALED3T78NK/480/D10/7PR
RAIL150W/480/D10/WS2
LOT5T160NW/D10/UPA/WS2