 This is a link to the product A22-2T70/480 A22-2T70/480
A22 70/60/50W 3000/4000/5000K Type Ii Pole Mount 480V 7Prs Bronze
Area Lights 7772 Lumens Ivat5S Type V Square 67W Wall Mount 70Cri 4000K White 120V-277V 0-10V Dimming 7-Pin Receptacle