 This is a link to the product A34-5T55SFN/WS2 A34-5T55SFN/WS2
Arealight A34 V 55W Led Pole Mt Ml Motion Sens 20Ft Bronze
Ezpan Smartshift 2X2 40W 2700K-6500K Passive Infrared Sensor
 This is a link to the product BULL4 BULL4
Poles Bull Bracket Bullhorn Four Light Bronze
 This is a link to the product SEAL8 SEAL8
Washdown 8220-13700 Lumens Linear Washdown 100W/ 80W/ 60W Field Adjustable 3000/4000/5000K 120V-277V
Aled 300-345-385W T3 4000K Neutral Arm 7Pin Recept Bronze
 This is a link to the product G3 G3
3" Gimbal 9W 600Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V 38Deg Round White Smooth