 This is a link to the product A34T5XLSF/480/MVS A34T5XLSF/480/MVS
A34-Xl T5 340/270/220W 3000K/4000K/5000K Slipfitter Mount Microwave Occupancy Sensor 480V Bronze
 This is a link to the product G3 G3
3" Gimbal 9W 600Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V 38Deg Round White Smooth