 This is a link to the product ALED2T105NRG/WS2 ALED2T105NRG/WS2
Arealights 12528 Lumens Aled Type Ii 8In Pole Arm 4K 105W 120V-277V Multi-Level Sensor With 20 Feet Lens Roadway Gray
 This is a link to the product R34-4B R34-4B
Economy Retrofit 4" 7.5W 700 Lm Round E26 Cri90 120V 5Cct White Baffle