 This is a link to the product ALED2T50SFNW/D10/LC ALED2T50SFNW/D10/LC
Arealights 6824 Lumens Aled 50W Type Ii With Slipfitter Neutral Led 0-10V Dimming Lightcloud Controller White
Dl Res 6" Round 10.5W 900Lme26 92Cri 5Cct 120V Smooth