 This is a link to the product ALED2T50SFRG/D10/LC ALED2T50SFRG/D10/LC
Arealights 7070 Lumens Aled 50W Type Ii With Slipfitter Cool Led 0-10V Dimming Lightcloud Controller Rd Roadway Gray
Area Lights 20839 Lumens Lotblaster 160W Type Iv 0-10V Dimming 120V-277V 7-Pin Receptacle White