 This is a link to the product ALED2T50W/480/D10/WS2 ALED2T50W/480/D10/WS2
Arealights 7084 Lumens Aled Type Ii 8In Pole Arm 5000K 50W 480V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 20 Feet Lens White
 This is a link to the product SMS500 SMS500
Outdoor Sensors Mini 180 Sensor 500W 120V Bronze
 This is a link to the product SR3 SR3
Led Sr 3Ft 30/26/22/18/14W 3500/4000/5000/5700/6500K Jbox White
Brisk Mini 30W Select Cct Select Cct 3000K-4000K-5000K & Pc Bronze
Vaporproof 1735 Lumens Vxbr Led 26W 4000K Wall Bracket Frosted Globediecast Guard
 This is a link to the product BULL2 BULL2
Poles Bull Bracket Bullhorn Two For Pole Bronze