 This is a link to the product ALED2T78SFK/D10/WS4 ALED2T78SFK/D10/WS4
Arealights 9552 Lumens Aled Type Ii Slipfitter 5K 78W 120V-277V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens Black
 This is a link to the product SR8 SR8
Led Strip 8Ft 60/52/44/36/28W 3500/4000/5000/5700/6500K Jbox Adaptor White
 This is a link to the product R34-4B R34-4B
Economy Retrofit 4" 7.5W 700 Lm Round E26 Cri90 120V 5Cct White Baffle
 This is a link to the product BOA8PLW/E BOA8PLW/E
Boa 8' Downlight 80/56/48/40/20W Pendant 3000K/3500K/4000K Louver Lens Battery White
 This is a link to the product TOMO-8 TOMO-8
A34-M T3 150/125/100W 3000K/4000K/5000K Wall Mount 480V Bronze