 This is a link to the product ALED2T78SFYRG/480/D10/WS2 ALED2T78SFYRG/480/D10/WS2
Arealights 9336 Lumens Aled Type Ii Slipfitter 3000K 78W 480V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 20 Feet Lens Roadway Gray
Decorative 647 Lumens Gooseneck 13W 4000K 20 Inches High & 19 Inches From The Wall Straight Shade 11 Inches Light Blue
 This is a link to the product WPLEDM WPLEDM
Wall Pack Field Adjustable 32/24/16W 3000K/4000K/5000K Bronze
 This is a link to the product LF34S LF34S
Landscape Field Adjustable Small 8W 120V, 2700/3000/3500/4000/5000K Bronze
 This is a link to the product SLIM SLIM
Slim Fa Cct 3000K/4000K/5000K 26/18/12W 0-10V 120-277V Bronze
Area Lights 4856 Lumens Ivat4 Type Iv 38W Universal Pole Mount 70Cri 4000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 20 Feet Lens Wattstopper Sensor Lightcloud Controller