 This is a link to the product ALED5T26N ALED5T26N
Area Lights 3646 Lumens Aled Type V 26W 4000K Pole Mount Bronze
Wall Packs 3494 Lumens Wp2 23W 3400 Lumens 70 Cri 120V-277V 120V Swivel Photocell Bronze