 This is a link to the product ALED5T78N/D10/LC ALED5T78N/D10/LC
Arealight 78W Neutral Led 5T Clear Lens White
 This is a link to the product X22-420 X22-420
X22 Flood 420/380/340/300W 7Hx6V Slipfitter+Trunnion 3000/4000/5000K Photocell Bronze
Van34 60/50/40W 3000/4000/5000K 480V Flat Clear Lens Lightcloud Blue Microwave Sensor White
 This is a link to the product CRX6 CRX6
Recessed 6' Round 30/40/50W 5Cct Cri90 White 120-277V Triac+0-10V
 This is a link to the product ALEDM5TSFYB ALEDM5TSFYB
Aled 78-90-150W T5 3000K Warm W/Sf Black
 This is a link to the product FR2X2 FR2X2
Frame Light 2X2 White 40/35/30/25/20W 3000/3500/4000/5000/6500K Cct Adjustable